Paslaugos

Grafika ir piešiniai ant sienų, gatvės menas Kaune ir Lietuvoje, edukacijos ir dirbtuvės, projektų kuravimas ir konsultacijos, kūrybiniai sprendimai namams, verslui ir bendruomenėms.

Didesniems projektams suburiame komandą: Gyvagrafika.lt arba žiūrėti Behance galeriją.

Piešiniai ant sienų

– 14 metų patirtis
– Detalus planavimas
– Lanksti kainodara
– Kokybiški dažai ir priemonės
– Profesionali konsultacija

– Fasadai ir interjerai
– Nestandartiniai sprendimai
– Leidimų derinimas
– Atvira komunikacija
– Komandos pasitelkimas

Ekskursijos vaikų ir suaugusių grupėms

Ekskursija + dirbtuvės.
Kauno gatvės meno gidas.

Kviečiu patirti miestą gatvės menininko akimis. Plačiau susipažinti su gatvės meno sąvoka ir istorija Kaune. Sužinoti kaip gimsta  piešiniai ant sienų, išgirsti asmenines istorijas ir gatvės meno užkuliusius. Praktiškai išbandyti aerozolinius dažus tiesiogiai ant miesto sienų!

Pagal poreikį Kaune vedu 3-5 val. ekskursijas / edukacijas / dirbtuves, kurių metu aplankysime daugiau nei 20 didelio formato piešinių, išgirsime jų istorijas, reikšmes bei atlikimo principus. + Galimybė surengti dirbtuves ekskursijos gale piešiant ant sienų su aerozoliniais dažais laisva forma arba trafaretais.  Plačiau apie eigą skaityti čia.
 
Tereikia suburti 10-25 žmonių kompaniją ir susisiekti su manimi. Priėmu vaikų klases, studentų grupes, suaugusių kompanijas – visus besidominčius gatvės menu ir norinčius pagilinti savo žinias teoriškai ir praktiškai. Atstumas: 5-7km. 
 

Kaina:

  • Minimali grupė 10 žmonių. Kaina 250 Eur (350 Eur jeigu piešiame ant sienos)
  • Didėjant grupei. Kaina +10 Eur/asmeniui (+20 Eur jeigu piešiame ant sienos)

Tadosimko©. Visos teisės saugomos su meile.